Prodej

Rodinný dům na prodej v Rudné pod Pradědem

Info o ceně v RK

Prodej RD 220 m² s pozemek 5 268 m²

Detail nemovitosti

Klíčové vlastnosti

Užitná plocha

220 m²

Plocha pozemku

5530 m²

Stavba

Cihlová

Rok

2000

Garáž

2 auta

Financování

ANO hypotečním úvěrem

Popis nemovitosti

Velice ráda Vám zprostředkuji prodej nevšedního samostatně stojícího rodinného domu se stodolou a rozsáhlým pozemkem nacházejícího se v samotném podhůří Jeseníků, a to ve Staré Rudné.

Jedná se o podsklepený jednopodlažní zděný rodinný dům s využitým podkrovím, postavený v roce 2000. Jeho užitná plocha je cca 220 m², celková plocha pozemku pak činí 5530 m².

Dispoziční uspořádání domu je atypické. Při vstupu do domu se nám naskytne průhled celým přízemím, jejíž dominantou je obývací část s velkým krbem. Tento rozděluje obývací pokoj od velké jídelny, vše pod dřevěným stropem s přiznanými trámy. Další místností v přízemí je prostorná kuchyně, vybavena moderní kuchyňskou linkou, která poskytuje jak dostatek úložného místa, tak pracovní plochy. Spotřebiče, které jsou součástí prodeje tvoří digestoř zn. Elektrolux, indukční deska zn. Elektrolux, elektrická trouba zn. Elektrolux, myčka zn. Sharp (nová), mikrovlnná trouba, lednice zn. Samsung. Dále je zde umístěna ložnice, šatna, koupelna s vanou a wc. Dřevěnými částečně skrytými schody se vstupem z jídelny se dostaneme do podkroví. Tady se nalézá jeden velký pokoj, který může nový majitel rozdělit a získat tak více místností. Dále pak další koupelna, šatna. Podlahovou krytinu tvoří dlažba a kvalitní linoleum. V suterénu domu je společenská místnost, technická místnost, ve které je umístěna sauna, fotovoltaika (stará 2 roky), tepelné čerpadlo. Nechybí ani prádelna a místnost na skladování. Dům má vlastní čističku odpadních vod. Je napojen na elektřinu 220/380V, obecní vodovod. K dispozici je také kopaná studna. Zemní plyn v obci není. Vytápění domu je pomocí tepelného čerpadla. Přízemí je též možno vytápět krbem na dřevo, kterému byla v loňském roce vyměněna krbová vložka. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler.

K nemovitosti náleží také velká zděná stodola se sedlovou střechou. Tato slouží ke garážovánídvou osobních vozidel a jako sklad dřeva. V případě zájmu, majitel uvažuje o prodeji této stodoly samostatně.

Nemovitost se nachází na krásném, klidném místě vhodném k rekreaci nebo trvalému bydlení. Stará Rudná je místní částí obce Rudná pod Pradědem, která se nachází v oblasti s nejčistším ovzduším v republice.

V obci je obecní úřad, MŠ, ZŠ, restaurace, knihovna.

V rámci služeb nabízíme zajištění finančního poradenství a vyřízení hypotečního úvěru. Prohlídky budou uskutečněny v rámci dne otevřených dveří. 

Při komunikace s námi uveďte Evidenční číslo nemovitosti:  633384

 

Výhody

  • Samostatně stojícího rodinného domu se stodolou a rozsáhlým pozemkem 5530 m²
  • Postavený v roce 2000 
  • Fotovoltaika (stará 2 roky)
  • Tepelné čerpadlo
  • Vlastní čističku odpadních vod
  • Obec s občanskou vybaveností MŠ, ZŠ a další
Share on facebook
Share on pinterest
Share on linkedin
Share on email

Poloha a okolí

mapa

Více informací

Rádi vám je poskytneme. Volejte hned!

Jarmila Špirutová

Osobní realitní makléřka

Specializuji se na prodej a pronájem bytů, domů v oblasti Opavy a Ostravy.

Na nemovitostním trhu se pohybuji více jak 5 let. Proto vím jak vám ušetřit čas, peníze a nervy při prodeji nemovitosti.

Pokud máte zájem o tuto nemovitost zavolejte mi a domluvte si se mnou termín prohlídky.

Rezervovat termín prohlídky

Rezervovat termín prohlídky

Líbí se vám tato nemovitost a nemáte čas nám volat a domluvit termín osobní prohlídky?

Zanechte nám tady na sebe kontakt a mi se vám samy ozveme s termínem osobní prohlídky této nemovitosti.

*povinná položka