Prodej

Prodej bytu 4+1 v Rychalticích

Info o ceně v RK

Výjimečný byt 4+1 s výměrou 115m², balkónem a dvěma sociálními zařízeními.

Detail nemovitosti

Klíčové vlastnosti

Podlahová plocha

114,71 m²

Výměra pozemku

2447 m²

Stavba

Cihlová

Vytápění

vlastní kotel na tuhá paliva + elektřina

umístění objektu

velmi klidná část

Financování

ANO hypotečním úvěrem

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízím zprostředkování prodeje naprosto atypické bytové jednotky 4+1 s balkónem a dvěma sociálními zařízeními nacházející se v turisticky atraktivní lokalitě obce Hukvaldy v předhůří Moravskoslezských Beskyd. Bytová jednotka se skládá z: chodby (4,85m² a 2,89m²), kuchyně (7,28m²), čtyř pokojů (17,35m², 19,36m², 13,31m² a 12,54m²), koupelny (4,43m² a 2,72m²), WC (1,01m²). Z jednoho pokoje je vstup na balkón. Byt má dva samostatné vstupy oddělující chodbu (2,89 m²), pokoj s možným napojením na krbová kamna (12,54 m²) a hygienické zařízení (2,72 m²) od zbývajících shora uvedených místností. Nabízí se zde možnost využit oddělené části jako bydlení a současně jako prostor pro péči o blízkou osobu, studenta, hosty apod. Hygienické zařízení je vybaveno sprchovým koutem a elektrickým boilerem umístěným ve společném sklepním prostoru. Okna plastová. Vytápění je zajištěno vlastním kotlem na tuhá paliva v kombinaci s vytápěním elektřinou. Součástí bytové jednotky jsou čtyři sklepní místnosti s výměrami 7,70m², 7,79m² a 2x 6,66m². Bytová jednotka je umístěna v 1. NP celo podsklepeného cihlového bytového domu se dvěma nadzemními podlažími. Bytový dům má pouze 4 bytové jednotky a je ze S a J strany zateplen. Součástí prodeje je také podíl ve výši 1/4 na pozemcích okolo domu v celkové výměře 2.447m². Rychaltice jsou částí obce Hukvaldy. Obec se rozkládá okolo řeky Ondřejnice. Prochází jí důležitá mezinárodní silnice R48 z Krakova do Brna. Více informací Vám ráda poskytnu při prohlídce. 

V rámci služeb nabízíme zajištění finančního poradenství a vyřízení hypotečního úvěru. Prohlídky budou uskutečněny v rámci dne otevřených dveří. 

Při komunikace s námi uveďte Evidenční číslo nemovitosti:  633055

Share on facebook
Share on pinterest
Share on linkedin
Share on email

Poloha a okolí

mapa

Více informací

Rádi vám je poskytneme. Volejte hned!

Jarmila Špirutová

Osobní realitní makléřka

Specializuji se na prodej a pronájem bytů, domů v oblasti Opavy a Ostravy.

Na nemovitostním trhu se pohybuji více jak 5 let. Proto vím jak vám ušetřit čas, peníze a nervy při prodeji nemovitosti.

Pokud máte zájem o tuto nemovitost zavolejte mi a domluvte si se mnou termín prohlídky.

Rezervovat termín prohlídky

Rezervovat termín prohlídky

Líbí se vám tato nemovitost a nemáte čas nám volat a domluvit termín osobní prohlídky?

Zanechte nám tady na sebe kontakt a mi se vám samy ozveme s termínem osobní prohlídky této nemovitosti.

*povinná položka